ROK SZKOLNY 2018/2019

BEZPIECZEŃSTWO

  1. II miejsce: Dawid Kępka - Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach
  2. III miejsce: Patryk Poloczek - Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach

MUSZTRA

  1. II miejsce: Patryk Wiechoczek  w kategorii Najlepszy Kadet - II Ogólnopolski Turniej Musztry
  2. III miejsce: Marcelina Górniak w kategorii Najlepsza Kadetka - II Ogólnopolski Turniej Musztry
  3. II miejsce: Dominik Maślanka w kategorii  Najlepszy Dowódca - II Ogólnopolski Turniej Musztry
  4. I miejsce: Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach w kategorii Musztra Zespołowa - II Ogólnopolski Turniej Musztry
  5. III miejsce: Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach w kategorii Musztra Paradna - II Ogólnopolski Turniej Musztry

SPORT - LEKKOATLETYKA

  1. I miejsce: Jakub Wołos - Bieg Jesieni organizowany przez Radę Miejską i Burmistrza Miasta Pyskowice, wrzesień 2018
  2. II miejsce: Kamil Grzechca - Bieg Jesieni organizowany przez Radę Miejską i Burmistrza Miasta Pyskowice, wrzesień 2018
  3. II miejsce: Sonia Kapek - Bieg Jesieni organizowany przez Radę Miejską i Burmistrza Miasta Pyskowice, wrzesień 2018
  4. III miejsce: Kevin Truss -Bieg Jesieni organizowany przez Radę Miejską i Burmistrza Miasta Pyskowice, wrzesień 2018

SPORT - PIŁKA NOŻNA

  1. III miejsce chłopców w Mistrzostwach Śląska OHP w Rybniku, maj 2019

SPORT - PIŁKA SIATKOWA

  1. I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Śląska OHP w Jaworznie, listopad 2018
  2. II miejsce chłopców w Mistrzostwach Śląska OHP w Jaworznie, listopad 2018
  3. II miejsce dziewcząt w Powiatowych Zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych, luty 2019
  4. II miejsce chłopców w Powiatowych Zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych, luty 2019

SPORT - TENIS STOŁOWY

  1. III miejsce dla drużyny chłopców w drużynowych Mistrzostwach Śląska OHP w Rybniku, listopad 2018

SPORT - BADMINTON

  1. II miejsce drużyny dziewcząt w zawodach rejonowych w Gliwicach, listopad 2018

 KONKURSY PLASTYCZNE

Rok szkolny 2017/2018:

  1. III miejsce: Anna Mazur - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Polska w kolorze biało-czerwonym.
    100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
  2. Wyróżnienie: Aleksandra Sowa - Konkurs Powiatu Gliwickiego Sprzątanie Świata – Polska, temat: Nie ma śmieci… są surowce

Rok szkolny 2016/2017:

  1. Wyróżnienie: Anna Mazur - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza

KONKURSY LITERACKIE

Rok szkolny 2016/2017:

  1. Wyróżnienie: Patrycja Szelaszuk - Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski Niepodległa - tradycja w zderzeniu ze współczesnością
  2. Wyróżnienie: Jessika Bursakowska - Ogólnopolski Konkurs Literacki ( udział w finale konkursu na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego) Świat ukryty w literaturze. Świat ukryty w języku. Świat ukryty w tekstach kultury

KONKURSY WOKALNE

Rok szkolny 2017/2018:

  1. II miejsce: Weronika Schlenga - Wojewódzki Turniej Artystyczny w Gliwicach

BEZPIECZEŃSTWO

Rok szkolny 2017/2018:

  1. II miejsce: Patryk Wiechoczek - Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach

Rok szkolny 2016/2017:

  1. I miejsce: Adam Zuber - Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach
  2. II miejsce: Dominika Gawoł - Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach
  3. III miejsce: Rafał Jędrysik - Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach

MUSZTRA

Rok szkolny 2017/2018:

  1. III miejsce i najlepsza kadetka: Karolina Soczalska - I Ogólnopolski Turniej Musztry
  2. III miejsce i najlepszy dowódca: Kevin Truss - I Ogólnopolski Turniej Musztry

SPORT - STRZELECTWO

Rok szkolny 2017/2018:

  1. I miejsce: Katarzyna KlimasDominika Kalita, Natalia Samol - Zawody o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga  w Gliwicach
  2. I miejsce: Natalia Samol - Zawody o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga  w Gliwicach
  3. III miejsce Katarzyna Klimas - Zawody o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga  w Gliwicach
  4. VI miejsce: Bartłomiej Nieć, Patryk Wiechoczek, Patryk Poloczek - Zawody o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga  w Gliwicach
  5. IV miejsce: Katarzyna Klimas, Dominika Kalita, Natalia Samol - Zawody o Puchar Dyrektora ECE w Gliwicach
  6. V miejsce: Bartłomiej Nieć, Bartłomiej Krupowies, Patryk Wiechoczek - Zawody o Puchar Dyrektora ECE w Gliwicach
  7. IV miejsce: Katarzyna Klimas - Zawody o Puchar Dyrektora ECE w Gliwicach
  8. V miejsce: Dominika Kalita - Zawody o Puchar Dyrektora ECE w Gliwicach
  9. IV miejsce:Patryk Wiechoczek - Zawody o Puchar Dyrektora ECE w Gliwicach
  10. IV miejsce: Katarzyna Klimas, Dominika Kalita, Natalia Samol - Zawody o Puchar Dyrektora ZSŁ w Gliwicach
  11. V miejsce: Bartłomiej Nieć, Bartłomiej Krupowies, Patryk Wiechoczek - Zawody o Puchar Dyrektora ZSŁ w Gliwicach
  12. III miejsce:  Natalia Samol - Zawody o Puchar Dyrektora ZSŁ w Gliwicach
  13. III miejsce: Bartłomiej Nieć - Zawody o Puchar Dyrektora ZSŁ w Gliwicach
  14. III miejsce: Katarzyna Klimas, Natalia Samol - Zawody o Puchar Dyrektora ZSE-T im. Cichociemnych w Gliwicach
  15. IV miejsce: Natalia Samol - Zawody o Puchar Dyrektora ZSE-T im. Cichociemnych w Gliwicach
  16. IV miejsce: Bartłomiej Nieć -  Zawody z okazji 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości o Puchar Dyrektora ZSO Nr 1 w Gliwicach

SPORT - PIŁKA NOŻNA

Rok szkolny 2017/2018:

  1. I miejsce dla dziewcząt w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego, kwiecień 2018r.
  2. II miejsce dla dziewcząt w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego, maj 2018 r.
  3. I miejsce dla chłopców Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego, kwiecień 2018
  4. II miejsce dla chłopców w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego , maj 2018
  5. I miejsce dla chłopców w półfinałach Turnieju Województwa Śląskiego, maj 2018 r.
  6. IV miejsce dla chłopców w rozgrywkach finałowych Wojewódzkiej Licealiady

SPORT - PIŁKA SIATKOWA

Rok szkolny 2017/2018:

  1. I miejsce dla dziewcząt w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego, luty 2018 r.
  2. I miejsce dla chłopców w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego, luty 2018 r.
  3. II miejsce dla dziewcząt w Zawodach Rejonowych , marzec 2018 r.
  4. II miejsce dla chłopców w Zawodach Rejonowych , marzec 2018 r.

SPORT - PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA

Rok szkolny 2017/2018:

  1. I miejsce dla chłopców w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego, czerwiec 2018 r.
  2. I miejsce dla dziewcząt w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Gliwickiego, czerwiec 2018r.
  3. II miejsce dla chłopców w Zawodach Rejonowych , czerwiec 2018 r.
  4. II miejsce dla dziewcząt w Zawodach Rejonowych , czerwiec 2018 r.