Informujemy, że dzięki wnioskowi i dofinansowaniu Powiatu Gliwickiego będzie w szkole nowa hala sportowa! Powstanie w ramach ministerialnego programu Olimpia, obejmującego budowę przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie występów reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich. Powiat Gliwicki złożył wniosek o nazwie: „Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Zespole Szkół im. M. Konopnickiej w Pyskowicach”, który dostał dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł. Całość inwestycji wymaga również wniesienia wkładu własnego przez Powiat Gliwicki w wysokości 1,9 mln zł. Inwestycja została przewidziana do realizacji w roku 2024, czyli już wkrótce!

plakat informujący o programie Olimpia: 730 milonów zł na budowę 360 przyszkolnych hal sportowych